Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zdrowe odzywianie
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Podręczniki i materiały godne polecenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
omnibus

PostWysłany: Wto Lip 25, 2017 09:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile razy na Waszych stołach gości drób? Kurczak, indyk czy gęś? Powiem Wam, że ja nie byłam miłośniczką tego mięsa ale dietetyk uświadomił mi, jakim cennym jest ono produktem. Powinien jeść go każdy – dziecko, osoba starsza, kobiety w ciąży, sportowcy itp. Ma mnóstwo cennych witamin czy żelaza, a sporo dowiedziałam się także dzięki tej stronie: http://www.dobrydrob.pl/ . Nie rezygnujcie więc z drobiu w swojej diecie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Lip 25, 2017 09:42    Temat postu:

Powrót do góry
Karmen

PostWysłany: Wto Lip 25, 2017 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziołszki! Pomyślcie o badaniach o braniu suplementów, czy witamin. Wejdzcie na ten artykuł http://biowitalni.pl/blog/istotne-pytania-o-cynk-selen-i-zdrowie-tarczycy-51.html . Działanie selenu i cynku w dużej mierze się uzupełnia i jest od siebie zależne, niedobór jednego z składników uniemożliwia działanie drugiego, dlatego trzeba się uzupełniać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anka5

PostWysłany: Sro Sie 02, 2017 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś byłam w stanie jeszcze zjeść fastfooda, ale teraz sobie tego już zupełnie nie wyobrażam. Odpycha mnie całkowicie, no i jest destrukcyjny dla zdrowia w ogromnym stopniu.
corni

PostWysłany: Czw Sie 10, 2017 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam ludzi którzy twierdzą że są na diecie i tylko od czasu do czasu sięgają po śmieciowe żarcie. Z pewnością taka dieta na nic im się zda..
Reklama

Wysłany: Czw Sie 10, 2017 12:39    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Podręczniki i materiały godne polecenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: