Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Skrzynia szwankuje
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
warek

PostWysłany: Sro Kwi 20, 2016 15:45    Temat postu: Skrzynia szwankuje Odpowiedz z cytatem

W moim aucie roboczym szwankuje skrzynia biegów. Nie wchodzi płynnie, zgrzyta, nie wiem sam co jest, mechanik mówi że tylko tarcie się pojawia i żeby zastosować takie coś http://regeneratory.pl/13-do-przekladni-i-skrzyn-biegow - znacie te preparaty? Podobno dobre są.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Kwi 20, 2016 15:45    Temat postu:

Powrót do góry
jackob

PostWysłany: Czw Kwi 21, 2016 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to sprobuj jak najbardziej, moze sie obedzie bez naprawy
Wojtek370

PostWysłany: Pon Kwi 25, 2016 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trzeba tez pamietac o biezacym dbaniu o skrzynie bo inaczej niestety wydatki
Sabrina203

PostWysłany: Czw Lip 14, 2016 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro mechanik tak powiedział to warto skorzystać z jego rady. Jeżeli jednak nie jesteś pewien czy jego ocena jest dobra to można się skontaktować z jeszcze jednym. Może powie zupełnie coś innego. Ja mam sprawdzonego mechanika w okolicach poznania http://autokorbas.pl Zawsze dobrze doradzi Smile
Powrót do góry
elabarbara

PostWysłany: Czw Cze 01, 2017 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również jestem tego zdania żeby się tym zajęli fachowcy . A tak przy okazji jeśli szukasz dobrego mechanika zajrzyj i poczytaj tutaj http://4sch.pl/fachowa-naprawa-sprzegla-i-mechanika-ogolna-w-stolicy/
Po wykonaniu usługi jestem zadowolona przede wszystkim polecam za szybkość i fachowość.
Powrót do góry
aalaa

PostWysłany: Sro Lip 19, 2017 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez miałam problem ze skrzynia i sprzęgłem. znajomy polecił mi Auto Serwis Wadowicka z Krakowa. Panowie z linii diagnostycznej, podczas darmowego przeglądu stwierdzili, ze głównym problemem jest właśnie sprzęgło. Generalnie polecam to miejsce - sprawnie, rzetelnie i w przystępnych cenach.
Powrót do góry
hydra

PostWysłany: Pon Lip 31, 2017 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na własną rękę na pewno nie ma co działać jeśli nie znasz samochodu Smile ja zresztą nawet nie mogę dokonywać napraw na własną rękę bo mam samochód w leasingu Smile w fordzie działa motorcraft i jestem bardzo zadowolona, co rusz mają jakieś promocje producenckie np tanie przeglądy wakacyjne, tanie cześci lub akcesoria Smile
Powrót do góry
Mariia1990

PostWysłany: Pią Sie 04, 2017 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami już nic nie pomaga w takich przypadkach i najlepiej jest wszystko wymienić. Macie wtedy spokój i nie jezdzicie od mechanika do mechanika. Wiem ze duzo latwiej jest z przyczepami. Sama mam dwie i jak coś sie zepsuje to poprostu wymieniam na nowe. Np. zaczepy do przyczep ze sklepu https://unitrailer.pl/pol_m_Zaczepy-i-zawiasy-do-przyczep-154.html bardzo szybko i latwo zamowilam i wymieniłam. Ja to sie nie bawie w mechaników Very Happy
Powrót do góry
axinn

PostWysłany: Czw Wrz 07, 2017 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może świadczyć o jakiś głębszych problemach, dlatego nie warto tego lekceważyć, bo potem można już będzie tylko zezłomować samochód.
Astan

PostWysłany: Pon Paź 30, 2017 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skrzynia skrzynią ale czy ktoś z was miał może problem z tylną belką? Mi się właśnie niedawno takowy przydarzył i szkam dobrego serwisu. Aktualnie znalazłem ten https://tylnabelkapolska.pl/ceny-belek/tylna-belka-peugeot/ i zastanawiam się czy oddawać tam samochód. Opinie mają jakby nie było bardzo dobre... Co wy sądzicie?
Powrót do góry
GieKa

PostWysłany: Wto Paź 31, 2017 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba z tym do mechanika iść...
bunia

PostWysłany: Czw Lis 02, 2017 09:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mąż sam jakoś naprawił skrzynię biegów. Przez dłuższy czas mu coś tam szwankowało, aż w końcu się wziął, popatrzył i doszedł do tego, co jest nie tak. On się naczyta tych artykułów z tej strony http://automotomania.pl/, a później sam sobie naprawia. Chyba dobre porady tam umieszczają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jjusti18

PostWysłany: Czw Lis 16, 2017 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już jestem w takim temacie to chciałabym polecić wam dobry artykuł http://www.autopasje.pl/pomoc-drogowa-na-prowincji/ . Dowiecie się tutaj sporo cennych wiadomości m.in. gdzie się zgłosić podczas gdy dojdzie do awarii samochodu lub innego zdarzenia. Według mnie warto bliżej zapoznać się z nim w szczególności, że jest krótki i ma w sobie same konkrety.
Powrót do góry
zaraza

PostWysłany: Pon Lis 27, 2017 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To fakt Auto Serwis Wadowicka to miejsce godne polecenia. Ja byłam tam ostatnio na bezpłatnym przeglądzie i przy okazji wymieniłam opony na zimowe Smile Do tej pory płaciłam prawie 100 zł za przechowywanie a tu za okres 9 miesięcy płaci się tylko 59 zł i jeszcze dodatkowo dostaje się bon o wartości 30 zł na mycie auta z zewnątrz Smile Sami przyznajcie, że opcja super Smile
Powrót do góry
Astan

PostWysłany: Czw Gru 14, 2017 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak w waszych samochodach, ale jeśli chodzi na przykład o części mazda to nie są one wcale ani bardzo drogie ani trudno dostępne, więc ja nie mam żadnego problemu z naprawami Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Gru 14, 2017 11:47    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: