Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

co na odchudzanie
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Preferowane metody antykoncepcji
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SaraMemoll

PostWysłany: Czw Lut 16, 2017 19:07    Temat postu: co na odchudzanie Odpowiedz z cytatem

Polecono mi ostatnio tabletki na odchudzanie slimcea. Mam kilka kilogramów do zrucenia i zastanawiam si nad zakupem. Co myślicie o tym preparacie ? pytam tych które stosowały ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Czw Lut 16, 2017 19:07    Temat postu:

Powrót do góry
antoni56

PostWysłany: Pią Lut 17, 2017 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dużo jest napewno do wyboru
Maniak123

PostWysłany: Sro Lut 22, 2017 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że faszerowanie się lekami zaszkodzi organizmowi. Lepiej zadbać o dobrą dietę systematyczne odżywianie i najlepiej treningi.
Lionka

PostWysłany: Wto Mar 07, 2017 19:30    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Nie znam tych tabletek więc nie będę sie wypowiadać na ich temat. Ja biorę therm line fast- http://therm-line.com/therm-line-fast , który polecił mi trener personalny. Oczywiście do tego dieta i ćwiczenia jeśli chce się naprawdę widzieć utratę wagi a chyba o to chodzi Wink

Ostatnio zmieniony przez Lionka dnia Pią Mar 31, 2017 13:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yezzy

PostWysłany: Sob Mar 18, 2017 09:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dieta i sport a nie chemia w tabletkach która nic nie da.
omnibus

PostWysłany: Pon Mar 27, 2017 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie wierzę jakimś cudownym tabletkom. Najważniejsze to, by jeść racjonalnie i wykorzystywać w kuchni zdrowe produkty. Np. zamiast klasycznej mąki polecam bezglutenową: https://www.guiltfree.pl/pl/450-inne-maki-bezglutenowe . W końcu gluten to typowy "zapychacz" i odpowiada za przybieranie na wadze...
Powrót do góry
Lionka

PostWysłany: Pią Mar 31, 2017 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yezzy napisał:
Dieta i sport a nie chemia w tabletkach która nic nie da.

Akurat ten suplement jest oparty na naturalnych wyciągach w tym z pokrzywy, zielonej herbaty i kawy oraz pieprzu kajeńskiego. I tak jak napisałam on wspomaga odchudzanie a nie odchudza sam. Dieta i ruch to podstawa.
Powrót do góry
Simona

PostWysłany: Czw Kwi 06, 2017 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To fakt - żadne tabletki nie wykonają za nas pracy, jaka musi towarzyszyć odchudzaniu. Dlatego też na pewno warto wybrać dla siebie odpowiednią dietę, jak i jakąś fajną aktywność fizyczną np. taniec bądź fitness. O pozytywnych aspektach uprawiania tych sportów nieco więcej można przeczytać tutaj i na pewno po przeczytaniu tego artykuły bez problemu zdecydujemy się na jedną z tych opcji:)
Powrót do góry
Wiolka123

PostWysłany: Pon Kwi 10, 2017 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wierzę w żadne cudowne tabletki
zresztą organizm powinien sam zwalczać niektóre rzeczy. Teraz jest jakiś dziwny syndrom, że na wszystko bierzemy tabletki. Wszystko chcemy mieć na już. Najlepiej nie mówić sobie, że jestesmy na diecie, bo po jej zakonczeniu będzie hulaj dusza piekła nie ma.. musi to być styl życia. Rozsądek i złoty środek powinien królować Smile Na pewno odmawiając kawałka serniczka babci zrobilibyśmy jej przykrość. Jednak, jeśli babcia w nas wmusza kolejny kawałek możemy podziękować argumentując, że już zjedliście i się zasłodziliście Smile zamiast majonezu do sałatki to sok z cytryny koperek i pieprzy ziołowy. Bardzo dobrze się sprawdza Smile takie proste triki, a naprawdę pomagają w utrzymaniu figury. Poza tym dodajmy do tego ruch, którego - niestety - z wiekiem mamy coraz mniej i będzie luks.
Powrót do góry
Karmen

PostWysłany: Wto Kwi 25, 2017 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odchudzanie i zdrowe odżywianie wydaje się być bardzo skomplikowane, jednak jeżeli robimy zakupy w jednym sklepie i kupujemy zdrowe produkty jak w https://www.guiltfree.pl/pl/454-maslo-pistacjowe-laskowe-i-z-innych-orzechow , to nasza walka z nadwagą może w bardzo szybkim czasie okazać się walką wygraną. Uważam, ze samozaparcie i "chcenie" da wam sukces gwarantowany.
Powrót do góry
fokus

PostWysłany: Pon Maj 08, 2017 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie polecam żadnych tabletek, suplementów. Tylko sobie żołądek wykończysz. Idź do specjalisty by opracować odpowiednią dietę. Poza tym ruch. Świetnie robi plywanie. Może kup sobie http://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet-Cardio_Rowery-treningowe-1027.html Moja żona ćwiczy na nim i muszę przyznać że uda ma coraz bardziej szczupłe.
Powrót do góry
jacek00

PostWysłany: Wto Maj 16, 2017 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamiast tabletek lepiej pójść na siłownie .
Nelia

PostWysłany: Nie Maj 21, 2017 08:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odchudzanie nie jest takie łatwe, tutaj trzeba zdecydowanie myśleć, jaka dieta jest dla nas odpowiednia etc. Ostatnio w TV usłyszałam, ze tłuszcz nie jest organizmowi potrzebny... za głowę się złapałam, na takie bzdury mam http://biowitalni.pl/blog/-5-powodow-dlaczego-nalezy-przyjmowac-olej-rybny--110.html taki artykuł. Czytać i się szkolić!
Powrót do góry
Hariana

PostWysłany: Wto Maj 23, 2017 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiednio dopasowana dieta plus ruch. Najlepiej udać się do specjalistów, oni dobiorą dietę pod Ciebie. Żadnych tabletek, jak przestaniesz brać to znów utyjesz. Zresztą to chemia.
meletonik

PostWysłany: Sro Maj 24, 2017 07:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żadnej chemii w postaci tabletek, proszków tylko ruch i mniej jedzenia bezwartościowego.
Reklama

Wysłany: Sro Maj 24, 2017 07:31    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Preferowane metody antykoncepcji Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: