Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Stosunek do aborcji miernikiem stosunku do kobiet?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Co sądzisz o aborcji
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Platynowa

PostWysłany: Sob Paź 04, 2008 17:07    Temat postu: Stosunek do aborcji miernikiem stosunku do kobiet? Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie, jestem nowa na forum ale od jakiegos czasu sledze watki ktore sie pojawily i zauwazylam, ze zabraklo chocby zdania o tym co w mojej opinii jest istotne a i doskonale pasuje subfora "co sadzisz o aborcji..
Dla mnie stosunek mezczyzny do aborcji jest swojego rodzaju miernikiem tego jaki ma on stosunek do kobiet w ogole i daje szerokie swiatlo na to w jakim "klimacie" zostal wychowany. Ja osobiscie nie wyobrazam sobie zebym mogla kiedykolwiek na powaznie spotykac sie z kims, dla kogo wieksze znaczenie ma zaplodniona komorka jajowa niz moje zdanie, zdrowie czy w skrajnych przypadkach zycie. Moze zabrzmi to jak feministyczny fanatyzm (chociaz ja sama za feministke chyba sie nie uwazam, gole nogi;)) ale dla mnie byloby to uwlaczajace wiazac sie z kims kto mnie po prostu nie szanuje. Jak to powiedzial kiedy ktos madry: "Ja jestem przeciwko aborcji ale za wolnym wyborem kobiety". Dziekuje, ze ktos uwaza, ze jednak mam cos do powiedzenia w sprawie wlasnego ciala i wlasnego zycia...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Paź 04, 2008 17:07    Temat postu:

Powrót do góry
lucys

PostWysłany: Sro Mar 29, 2017 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście pomimo tego, że jestem kobietą jestem za aborcją. W ostatecznej ostateczności zdecydowała bym się nawet na odkurzacz aborcyjny. Moim zdaniem jest za mało mozliwości wykonania w kraju nad Wisła aborcji (mało dopuszczalnych sytuacji).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asetti

PostWysłany: Pon Maj 15, 2017 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wcale tak nie jest o aborcji bedzie jeszcze polityka przez ladnych kilka lat Smile
Reklama

Wysłany: Pon Maj 15, 2017 18:59    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Co sądzisz o aborcji Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: