Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prezent dla taty na urodziny
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karmen

PostWysłany: Pon Sie 29, 2016 10:24    Temat postu: Prezent dla taty na urodziny Odpowiedz z cytatem

Co polecacie dla taty na urodziny ? Ja zastanawiam się w sumie już tak na poważne nad voucherem http://motoprezent.pl/ , tata lubi mechanike sportowe auta może mu się spodoba, ewentualnie mogę do tego voucheru dokupić klucze francuskie, co myślicie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Sie 29, 2016 10:24    Temat postu:

Powrót do góry
babciabogusia

PostWysłany: Pon Sie 29, 2016 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może zamiast standardowego prezentu przygotuj dla taty przyjęcie niespodziankę? Zaproś najbliższą rodzinę i znajomych, przygotuj jakiś poczęstunek (nie musisz przecież stać w garach, całkiem fajne ciasta i torty znajdziesz w cukierniach, np. w http://asprod.com.pl/cukiernia/torty-na-kazda-okazje), a gwarantuje Ci, że tata zapamięta to bardziej niż zwykły prezent (przecież dajesz mu kilka w ciągu roku - na święta, dzień ojca, mikołajki) Wink Ja kilka lat temu zorganizowałam coś takiego dla mojego brata i muszę przyznać, że był bardzo zadowolony, bo to fajny sposób na uczczenie urodzin, no i przede wszystkim okazja do spotkania się w rodzinnym gronie Wink
Powrót do góry
domino12344

PostWysłany: Pon Sie 29, 2016 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co lubi przezacny Tata?
Kablinka

PostWysłany: Pon Sie 29, 2016 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupiłam tacie akcesoria do samochodu, ale tata mieszka 300 kilometrów ode mnie i zastanawiam się, czy wręczyć mu prezent 2 tygodnie po urodzinach, gdy przyjadę do domu, czy wysłać kurierem. Jak myślicie? Sprawdzałam, jak się wysyła przesyłki kurierskie i to byłoby dużo szybsze, ale czy wypada własnemu ojcu wysyłać prezenty, zamiast wręczać osobiście?
Powrót do góry
aninka

PostWysłany: Nie Wrz 04, 2016 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój tata bardzo lubi wszelkiego rodzaju koszulki ze śmiałymi nadrukami, dlatego odzież patriotyczna extreme hobby jest moim najczęstszym prezentem Smile Zerknij sobie, może też ci się spodoba. Jeśli chodzi natomiast o motoryzację to bym pomyślała o jakichś narzędziach.
Powrót do góry
cencel

PostWysłany: Czw Wrz 08, 2016 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może to co ja kupiłem tacie na avans.pl, mianowicie videorejestrator do samochodu na przód. To bardzo fajny gadżet, który rejestruje po kolei drogę, kolizje i inne zdarzenia na drodze. Bardzo często jest brany pod uwagę film z rejestratora przy wypłacaniu ubezpieczeń.
Powrót do góry
radek

PostWysłany: Sob Wrz 10, 2016 09:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zegarki drewniane to teraz hit duży. Czytałem w necie. Moja kuzynka teściowi taki kupiła.
Powrót do góry
rudadagusia

PostWysłany: Czw Wrz 15, 2016 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
rudadagusia

PostWysłany: Czw Wrz 15, 2016 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może jakieś perfumy? Każdy atrakcyjny i pewny siebie mężczyzna powinien mieć swój zapach na półce w łazience. A jak znam życie Twój tata (tak jak i mój) sam sobie raczej żadnej wody toaletowej nie kupi Wink Ostatnio widziałam, że spory wybór jest na https://www.perfumeria.pl/On/Perfumy także bez problemu znajdziesz zapach, który przypadnie Twojemu tacie do gustu. Ja polecam Paco Rabanne 1 Milion Prive, Azzaro Chrome Legend, Calvin Klein Obssession for Men albo JOOP! Home. Wszystkie swietnie pachną, długo utrzymują się na skórze i przeważnie podobają się mężczyzną w średnim wieku Wink
Powrót do góry
koralcia

PostWysłany: Sob Wrz 24, 2016 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój tata to typowy majsterkowicz, dla niego odpowiedni prezent to coś do garażu Smile dobre elektronarzędzia można kupić już za nieduże pieniądze, tata cieszy się z każdej drobnostki nawet Smile
Powrót do góry
kasia78

PostWysłany: Wto Wrz 27, 2016 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli Tata ma poczucie humoru to zamów jakąś koszulkę w stylu "Super Tata" ostatnio świetnie się sprawdza w formie prezentów właśnie taki indywidualny druk na tekstyliach moim zdaniem to całkiem zabawny i praktyczny prezent
Powrót do góry
radek

PostWysłany: Pon Paź 03, 2016 06:45    Temat postu: Prezent dla Taty Odpowiedz z cytatem

To może tak nietypowo, a miło?, fajne ramka i do tego Wasze foto w niej ? Pomysł o tym. Ramki znajdziesz bardzo pomysłowe http://www.idealform.eu/pl/c/RAMKI-NA-ZDJECIA/59.
Powrót do góry
Paulaks

PostWysłany: Nie Paź 16, 2016 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na 100% tata będzie zachwycony taką aktówką http://sklep.solier.pl/pol_m_Aktowki-i-nesesery-135.html Panowie w wieku naszych rodziców lubują się w takich akcesoriach, ale nie tylko oni. Młodzi mężczyźni też chcą wyglądać elegancko i bardzo często pokazują się z aktówkami Wink
Powrót do góry
wróżka Amelia

PostWysłany: Czw Paź 20, 2016 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

toys4boys polecam Smile

wideo mikroskop

Ostatnio zmieniony przez wróżka Amelia dnia Wto Lis 15, 2016 12:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Klara

PostWysłany: Czw Lis 10, 2016 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla facetów to najlepiej jakieś gadżety elektroniczne najlepiej. Ja mojemu tacie kupiłam na urodziny nowy telefon bo stary już ledwo działał. Co do kamerek itp to też fajne pomysły. Na electro.pl jest duży wybór przeróżnych rzeczy i już szukam czegoś na święta
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Lis 10, 2016 20:41    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6
Skocz do: