Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sposoby na relaks
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Preferowane metody antykoncepcji
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Daga014

PostWysłany: Czw Maj 30, 2019 07:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie świetnym sposobem na rozładowanie stresu jest masaż relaksacyjny pleców. Zmniejsza on ból i napięcie mięśni oraz ogranicza zmęczenie i rozdrażnienie. Ja bardzo chętnie korzystam z takiego masażu w gabinecie kosmetologii i medycyny estetycznej Gorlicka-Kruk. Zawsze czuję się po nim jak nowonarodzona. Na stronie http://gorlickakruk.pl/masaze/ można zobaczyć szczegóły oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Maj 30, 2019 07:22    Temat postu:

Powrót do góry
SebastianRo

PostWysłany: Sro Cze 05, 2019 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie dobrym pomysłem na relaks jest masaż. Ja na siłowni korzystam sobie z takiego hydromasażu https://reshape.pl/hydromasaz-na-sucho-wskazania-i-najwazniejsze-korzysci i jestem bardzo zadowolony. Fajnie jest tak po ćwiczeniach na siłowni skorzystać sobie z takiego zabiegu.
Powrót do góry
SosnekMały

PostWysłany: Pią Cze 21, 2019 17:44    Temat postu: Kancelaria Getback, franki Odpowiedz z cytatem

Relaks jest ważny, ale nikt nie zrelaksuje się odpowiednio, jeżeli będzie obawiał się o wynik swojego procesu sadowego. Tylko wybór rzetelnej i doświadczonej kancelarii prawnej, zapewni możność relaksu w toku posstępowania. Dobra kancelaria dla kredytu we frankach, dobra kancelaria dla obligacji getback, po prostu dobra kancelaria KrakówSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
2adaa

PostWysłany: Pon Cze 24, 2019 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam kilka najbardziej sprawdzonych sposobów. Przede wszystkim spacer albo sport - wystarczy bieganie, jazda na rowerze albo jakieś zajęcia fitness. Poza tym czytanie, oglądanie filmów, prace w ogródku i małe domowe remonty Very Happy Wbrew pozorom to faktycznie działa
Powrót do góry
grażka49

PostWysłany: Sro Lip 10, 2019 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na jakie sporty stawiacie będąc na wakacjach? Tylko nie piszcie, że picie piwa Wink Pytam poważnie. Czy jest to w Waszym przypadku tradycyjny rower, czy możecie próbujecie się w sportach wodnych? Zmierzam konkretnie do deski SUP https://gosup.pl/deski-sup-141 . Do niedawna widziałam takie rzeczy jedynie na filmach. Od kilku jednak lat odwiedzając rodzinę nad jeziorem obserwuję z jaką łatwością pływają ludzie na tych deskach. Widziałam zarówno deski do pływania o konstrukcji twardej jak i pompowane. Dla mojej wygody wybrałabym pompowaną. Wszystko mieści się dosłownie w plecaku. Jak Wam się ten pomysł podoba?
Powrót do góry
kidblue21

PostWysłany: Pon Sie 19, 2019 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam lubie wyciągnąć leżaczek na balkon, wziąć dobrą książkę i czytać przy szklaneczce whisky z colą Smile
granitka

PostWysłany: Pon Sie 19, 2019 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim sposobem na stress okazały się ćwiczenia. I to nie byle co, bo właśnie crossfit. Nigdy bym nie przypuszczała, że właśnie to będzie sprawiało mi tyle radości i pomoże mi zrzucić zbędne kilogramy. Ostatnio nawet do domu zamówiłam sobie piłkę https://sklep.fitnessleon.pl/kategoria-produktu/pilki-lekarskie/wall-ball/ , żeby móc trenować w wolnych chwilach.
Powrót do góry
Weronika2405

PostWysłany: Sro Sie 28, 2019 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W redukcji stresu bardziej pomaga sport, a nie jakieś tabletki Razz Też kiedyś myślałam, że to tylko takie gadanie, że nie mam na to czasu, że jak człowiek się poci, to nie może być zrelaksowany itd. Ale potem zapisałam syna na zajęcia sportowe dla dzieci Kraków i przypadkiem sama wciągnęłam się w fitnes Wieliczka. Mega relaksujące, polecam Very Happy
Teraz chcę zapisać się na coś nowego... Jeszcze nie wiem, jak grać w squasha, ale się dowiem ;P
Powrót do góry
Weronika2405

PostWysłany: Pon Wrz 02, 2019 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepszym sposobem na relaks, zwłaszcza po pracy biurowej. Jak się boicie, że macie za słabe stawy i kości, to poczytajcie o tym, jak zacząć kalistenikę - to wam nic nie obciąży. Ewentualnie zainwestujcie we wrist wrap, bo to nadgarstki są zazwyczaj najbardziej narażone na urazy.
Powrót do góry
fokus

PostWysłany: Wto Wrz 17, 2019 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrym sposobem na relaks jest jazda rowerem. Chociaż ja po przeczytaniu tego artykułu https://portal.bikeworld.pl/artykul/porady/przeglad_rynku/17711/elektryczny_rower_trekkingowy_jaki_wybrac rozważam możliwość kupna roweru elektrycznego. Można jechać szybciej i się nie męczyć bo rower ma wspomaganie pedałowania. Przeczytajcie może też będziecie chcieli taki elektryczny rower.
Powrót do góry
maciejka20

PostWysłany: Wto Paź 01, 2019 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie to książka jest albo po prostu dobry film, a teraz mam do wyboru do koloru jak mam pakiet od upc https://www.upc.pl/pakiety/poznaj/nowe-pakiety/ to nawet nie wiem jaki film załaczyc tyle tego jest Smile
Powrót do góry
Izka

PostWysłany: Pon Paź 14, 2019 09:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak relaks, to tylko odpoczynek na łonie natury, a jeszcze lepiej to w jakiejś malowniczej scenerii. Ja spędziłem wakacje w Hiszpanii na kempingu i śmiało mogę powiedzieć, że po takim wypoczynku to można wrócić do pracy zwartym i gotowym Smile
Powrót do góry
Buenavista

PostWysłany: Sro Paź 30, 2019 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od roku mam naprawdę bardzo stresująca pracę. Bardzo dobrze zarabiam ale też niestety moje nerwy są czasami na ostatku. Dlatego właśnie chodzę do salonu https://www.desertrose.pl w Warszawie na masaże relaksacyjne.
Racja_Stanu

PostWysłany: Sro Lis 06, 2019 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To strasznie smutne, ile się stresujemy... Sad Trzeba o siebie dbać. Kup sobie coś miłego, wyjedź w jakieś miejsce, zainwestuj w fotel do masażu na spięte mięśnie. Wszystko byle nie zwariować!
bierendaa

PostWysłany: Pią Lis 08, 2019 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Człowiek nie może żyć samą pracą oczywiście. Warto znaleźć jakis swój specjalny sposób na relaks:) Myślę, że tu wędkarstwo świetnie się sprawdzi. Interesujecie się własnie wędkarstwem? Zajrzyjcie sobie na https://migostalboats.com Znajdziecie tu idealną dla wędkarzy łódkę.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Lis 08, 2019 11:44    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Preferowane metody antykoncepcji Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do: