Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co dla dziecka
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Czy to ciąża ?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fiona45

PostWysłany: Pon Mar 25, 2019 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem trzeba zmienić zasady i kupić coś innego. Fajne propozycje widziałam na pewno na https://www.maxdrogeria.pl/bi-es-m1636 . Taka drogeria sprawdzi się pod wieloma względami. Znajdziesz tam zapachy typowo dla dzieci i produkty takie kosmetyczne z marką dla dzieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Mar 25, 2019 22:38    Temat postu:

Powrót do góry
Paula883

PostWysłany: Wto Mar 26, 2019 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak podczas karmienia moje dziecko miało biegunkę i zauważyłam, że może mieć nietolerancję laktozy to od razu zaczęłam szukać czegoś czym mogłabym je karmić i żeby właśnie tych objawów nie miało. Kupiłam https://aptekadziecka.pl/pol_m_DZIECKO_Mleka_Enfamil-2181.html i te objawy odeszły natychmiast. Dzięki Bogu.
Powrót do góry
child4

PostWysłany: Sro Mar 27, 2019 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio szukając prezentu dla swojej córki wpadłam na świetną pościel w muminki! Moim zdaniem podbije serce każdego miłośnika Muminków! Smile
Powrót do góry
pesszaak

PostWysłany: Sro Mar 27, 2019 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, a może dobrym rozwiązaniem jeśli chodzi o taki prezent mógłby być jakiś głośnik bluetooth? Z tego co widzę to w sklepie gadzetownink.pl można kupić na prawdę dobrej jakości sprzęt z sektora Elektronika, więc może warto byłoby to sprawdzić?
Powrót do góry
pesszaak

PostWysłany: Pon Lip 01, 2019 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli juz wspominacie o głośnikach bluetooth, to moim zdaniem świetnym wyborem będzie jakiś produkt firmy Blitzwolf. Uważam, że mają na prawdę świetnej jakości produkty warte uwagi ii tym bardziej jeśli ma to byc prezent, warto zainwestować w coś solidnego
Powrót do góry
kinga28

PostWysłany: Wto Lip 02, 2019 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Smile
Moja siostra ma 5-miesięczną córeczkę i zaczęła zastanawiać się kiedy rozszerzyć dietę niemowlaka. W Internecie można znaleźć wiele sprzecznych informacji, dlatego może mogłybyście poradzić coś ze swojego doświadczenia? Kiedy zaczęłyście rozszerzać dietę swojego dziecka i od czego zaczęłyście? Z góry dziękuję za pomoc! Smile
Powrót do góry
dreto

PostWysłany: Wto Lip 02, 2019 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej może ktoś z was mi doradzi gdzie dostanę jakieś fajne rzeczy dla dziecka na prezent, mam na myśli jakieś rzeczy plastyczne? Na http://www.gralux.com.pl/ widziałem coś, może warto jest kupować w takich miejscach czy nie? Będę bardzo wdzięczny za pomoc w temacie
Powrót do góry
Racja_Stanu

PostWysłany: Sro Lip 10, 2019 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy od temperamentu dziecka tak naprawdę. Niektóre ucieszą sukieneczki (swoją drogą - śliczne!), a inne będą wolały się wyszaleć i pójść np. na wrotki wywrotki (u nas w Rzeszowie są super) czy coś takiego Smile Zapytaj może rodziców dziecka, co myślą - na pewno dobrze znają potrzeby malucha.
layla88

PostWysłany: Pon Wrz 30, 2019 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja jestem aktualnie na polowaniach już ubrań jesiennych dla mojego dziecka. Tak trafiłam na czapki jesienne dla niemowląt oferowane przez firmę https://jamiks.shop.pl/czapki-jesienne-dla-niemowlat . Wyglądają super i są wykonane z bardzo dobrego materiału. Czy ktoś z was już tam kupował? Polecacie ten sklep?
Powrót do góry
przytulona12

PostWysłany: Pią Paź 04, 2019 08:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My jak narazie zastanawiamy się jak powinna wyglądać wyprawka dla noworodka do szpitala. Nie możemy się jednak doczekać momentu, w którym będziemy sprawiać Maciusiowi pierwsze prezenty! Dzięki za cenna porady Wink
Powrót do góry
PaniEra

PostWysłany: Sro Paź 09, 2019 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby zainteresowac czymś dziecko czasami bywa ciężko. Wiem,bo sama czasami staje na głowie, zeby zainteresować czymś córkę orzez dłuższą chwile. Na szczęście udało mi się znaleźć https://youtu.be/ckfp6NaDH5Y , przy tej pioseneczce córka zajmuje się trochę dłuzszą chwile.
Powrót do góry
domi.nika

PostWysłany: Sro Paź 09, 2019 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam ciekawy artykuł o tym co warto kupować dzieciom https://www.icono-kreatywni.pl/artykuly-dla-dzieci/
Powrót do góry
Racja_Stanu

PostWysłany: Pon Paź 14, 2019 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na 3 latka... hm... jakby to był maluszek to bym powiedziała bez zastanowienia, że gniazda niemowlęce, bo to nieoceniona pomoc dla niemowlaków. A 3-latek to może zabawki, ubranka? Tylko trzeba dopytać rodziców o rozmiar, żeby nie było faux pas... i za małych ciuszków.
Reklama

Wysłany: Pon Paź 14, 2019 13:01    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Czy to ciąża ? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: