Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ginekolog trojmiasto

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Pierwsza wizyta u ginekologa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mindy

PostWysłany: Sob Sie 18, 2018 11:37    Temat postu: Ginekolog trojmiasto Odpowiedz z cytatem

Znacie jakiegoś dobrego gineksa w okolicach gdańska lub gdyni?
Reklama

Wysłany: Sob Sie 18, 2018 11:37    Temat postu:

Powrót do góry
adamkober

PostWysłany: Czw Sie 30, 2018 13:56    Temat postu: Ginekolog trojmiasto Odpowiedz z cytatem

Wizyta u ginekologa to bardzo ważna sprawa dla większości kobiet. Mimo, że to lekarz i patrzy na wszystko raczej obiektywnie powinno się do niego wybrać zadbaną. Aby pozbyć się "wszystkiego co zbędnę" można wykorzystać różne metody, jedną z nich jest depilacja laserowa. Moja narzeczona jest bardzo zadowolona z tej usługi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mery

PostWysłany: Czw Sie 01, 2019 08:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbliżej morza to znam tylko Barbarę Blicharczyk z Kołobrzegu. Chyba jeszcze do niedawna przyjmowała nawet w Warszawie, ale teraz już tylko Kołobrzeg. Ma swój gabinet na ulicy Szpitalnej, ale także wykonuje zabiegi plastyczne w klinice Are Medica. Bardzo sympatyczna, normalnie można z nią porozmawiać, nie to co z niektórymi lekarzami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
erocall

PostWysłany: Czw Sie 15, 2019 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się mery - polecam Barbarę Blicharczyk Smile https://www.erocall.pl/
Powrót do góry
zbigmos

PostWysłany: Czw Wrz 05, 2019 07:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twisted Evil
Powrót do góry
Sonia12

PostWysłany: Pon Wrz 16, 2019 08:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z doświadczenia wiem ze ginekologa to najlepiej z polecenia. W końcu to on bedzie kiedyś prowadził nasza ciaże jak juz bedziemy chiały miec dziecko.A dwa musi też umieć dobrać odpowiednio antykoncepcje. Ja miałam z tym problem.Jestem alergikiem więc nie mogłam stosować żadnych spiralek. ale też tego nie wiedziałam,dopiero moj ginekolog kazał mi zrobić testy na nikiel.Wyszło ze nie powinnam takiego rodzaju anty używac.więc dobrał mi odpowiednie pigułki.Teraz biore belare ale też nie od razu były to wlasnie te które mi odpowiadały. Teraz wiem że ten rodzaj antykoncepcji jest dla mnie odpowiedni ale musieliśmy razem z moim lekarzem odpowiednie dobrać.Jak trafi nam się lekarz który tego nie dopilnuje to będzie kiepsko.
Powrót do góry
Oliwia90

PostWysłany: Czw Wrz 26, 2019 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pierwszy raz słyszę o tych tabletkach. Ja biorę jedne, ale szczerze mówiąc strasznie przytyłam po nich, fakt są tanie ale efekty uboczne okropne. Libido = 0 .
Powrót do góry
Sonia12

PostWysłany: Nie Wrz 29, 2019 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie są jakieś nowe tabletki na rynku. wiesz mnie akurat one przypasowały bardzo .Musisz spytac swojego lekarza możliwe że i ty będziesz mogła je stosować. Belara ma 21 tabletek w blistrze.A więc stosujesz przez 3 tygodnie a potem siedmiodniowa przerwa. wazne aby je stosowac regularnie wtedy będziesz miała zabezpieczenie 100%
Powrót do góry
mery

PostWysłany: Pon Wrz 30, 2019 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może Kołobrzeg? Bo ja tutaj chodzę do świetnej ginekolog doktor Barbary Blicharczyk. Chodziłam najpierw jak to się mówi "profilaktycznie", później kiedy zaszłam w ciążę, to ona właśnie zajmowała się prowadzeniem mojej ciąży. Ogólnie to bardzo dobrze wspominam każdą wizytę, także pani doktor odbierała poród w szpitalu w Kołobrzegu.
Powrót do góry
tedexx

PostWysłany: Wto Paź 08, 2019 08:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja luba miała niestety przykre doświadczenia z anty Sad
Hormony jej nie służyły i na twarzy i nogach pojawiło się ciemne owłosienie. Na szczęście mogła pozwolić sobie na depilację laserową nóg w Krakowie. Nie wyobrażam sobie co w sytuacji, kiedy akurat nie ma budżetu na taki zabieg. Badajcie hormony Panie Smile
Powrót do góry
maciejus777

PostWysłany: Nie Paź 20, 2019 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tabletki antykoncepcyjne strasznie wpływają na LIBIDO - a bez niego o częstych i fajnych stosunkach zapomnijcie.
Reklama

Wysłany: Nie Paź 20, 2019 19:40    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Pierwsza wizyta u ginekologa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: