Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dobry ginekolog
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jagoda

PostWysłany: Pon Lip 01, 2019 09:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja pani ginekolog jest rewelacyjna. Wszystko zawsze dokładnie tłumaczy, no i jest miła i delikatna. Dosłownie ze świecą szukać takich lekarzy. Teraz też jak z cytologii mi wyszło że mam infekcję wirusem hpv to zaleciła mi używanie żelu Papilocare który jest jedynym tego typu produktem który wspomaga leczenie zmian śródnabłonkowych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Lip 01, 2019 09:42    Temat postu:

Powrót do góry
józefka

PostWysłany: Sob Lip 06, 2019 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wybór odpowiedniego ginekologa to bardzo ważna rzecz, w końcu powierzamy jemu nasze zdrowie
Powrót do góry
Angela

PostWysłany: Sob Lip 27, 2019 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza się - zdrowie nasze i naszego maleństwa. Niestety jednak nie zawsze uda sie od tak zajść w ciążę -niektorzy walczą o to latami a rezultatów brak. Na szczęście jest takie rozwiązanie jak in vitro - jest to ostatnia i skuteczna deska ratunku dla takich osób ktore pragną zalozyc rodzinę. In vitro to bezpieczna metoda o ile powierzamy jej przeprowadzenie profesjonalnemu lekarzowi. Tutaj https://gameta.pl/blog/in-vitro-krok-kroku/ mozecie poczytac wiecej o tej metodzie.
Powrót do góry
Tania008

PostWysłany: Pią Sie 30, 2019 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś z okolic Torunia to bardzo dobrym lekarzem jest dr C Kipigroch .Przyjmuje w przychodni Nasz Lekarz. Ogólnie przychodnia bardzo dobrze wyposażona i bardzo miła i fachowa obsługa medyczna.
Powrót do góry
emy

PostWysłany: Pon Wrz 30, 2019 08:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat ja na swojego ginekologa z rejonowej przychodni nie mogę narzekać, poszłam do niego po hormonalną antykoncepcję i zlecił mi badania a potem bez problemu dał receptę na vines
Powrót do góry
mery

PostWysłany: Wto Paź 08, 2019 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To bardzo ważne, by kobietę ciężarną uspokajać. Wiele z nas stresuje się, bo tyle słyszy się o róznych komplikacjach, wadach wrodzonych itp. Dlatego również ja postanowiłam robić badania prenatalne. W Częstochowie udałam się do Gyncentrum, gdzie zapisano mnie do doktor Rozmus-Warcholińskiej. Wspaniała pani doktor, która dokładnie wykonała każde badanie. Dostałam zdjęcie w wersji 4D, na którym pięknie i wyraźnie było widać mojego bobaska. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Wto Paź 08, 2019 23:04    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: