Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Budowa domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kozaa1

PostWysłany: Pią Sie 02, 2019 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Postaw także na solidne i pełne ogrodzenie terenu, dzięki czemu wzrośnie Twoje bezpieczeństwo. Postaw na firmę https://marciniakogrodzenia.pl/ która jest w temacie od wielu lat. Dzięki ich doświadczeniu oraz wiedzy, wybierzesz dla siebie najodpowiedniejsze ogrodzenie, bramę czy furtkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Sie 02, 2019 15:19    Temat postu:

Powrót do góry
Loipeld

PostWysłany: Pią Sie 09, 2019 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też niedługo planuje budowę swojego własnego domu na przedmieściach i mam nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem!
Weronika2405

PostWysłany: Czw Sie 29, 2019 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad otwarciem firmy budowlanej, ale na razie nie mam środków na zakup sprzętu. Myślicie, że wypożyczalnia maszyn budowlanych Nowy Targ to dobry pomysł? Wynajem wyjdzie taniej, niż kupno, a zdążę sobie wyrobić renomę. Fachowców już mam Very Happy
Powrót do góry
wozniak

PostWysłany: Czw Sie 29, 2019 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na zakup takich https://gardenspace.pl/biale-meble-tarasowe białych mebli tarasowych? Czy będą odpowiednie dla klasycznej aranżacji? Bo chcę je podarować znajomym na rocznicę ślubu, wiem że planowali zakup ale nie wiem czy na pewno się im spodobają. Doradźcie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Słodkaaa

PostWysłany: Wto Wrz 03, 2019 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z całą pewnością to co warto u siebie w ogrodzie postawić to basen. Nie ma nic przyjemniejszego w trakcie lata jak pluskanie się w wodzie w swoim basenie bez żadnych ograniczeń. Warto więc stworzyć coś na miarę też swoich potrzeb. A w tym może wam pomóc firma https://www.pool-design.pl/baseny-ogrodowe/ , które specjalizuje się w tworzeniu basenów.

Ostatnio zmieniony przez Słodkaaa dnia Sro Wrz 04, 2019 21:27, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
domi.nika

PostWysłany: Sro Wrz 04, 2019 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam ciekawy artykuł o tym dlaczego warto wybudować dom w stylu Kanadyjskim https://www.lektor.edu.pl/dlaczego-warto-wybudowac-dom-kanadyjski/
Powrót do góry
jamroz

PostWysłany: Pon Wrz 09, 2019 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Postawienie murów to tylko początek drogi potem zaczynają się schody. A więc instalacje, prace wykończeniowe, zagospodarowanie terenu no i ogrodzenie. Tutaj mogę polecić ogrodzenie łupane joniec. Jest trwałe i ładnie wygląda. Przęsła oczywiście wybierze według własnego uznania.
Powrót do góry
Kamila29

PostWysłany: Sro Wrz 11, 2019 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budowa domu to nie łatwa sprawa, ale trzymam kciuki że się wam uda i wszystko będzie tak, jak sobie wymarzycie.
Powrót do góry
Mixer

PostWysłany: Sro Wrz 18, 2019 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kamila29 napisał:
Budowa domu to nie łatwa sprawa, ale trzymam kciuki że się wam uda i wszystko będzie tak, jak sobie wymarzycie.

Zgadzam się z Tobą w 100%. Tak się składa, że akurat dwa tygodnie temu swój własny dom zakończyła budować moja siostra i jej mąż. Nie zdajecie sobie sprawy ile wysiłku i zdrowia ich to kosztowało. Dużo w całym procesie wykończenia tej inwestycji pomogła im firma - www.cemex.pl. Martyna z Pawłem zamawiali u nich cement, beton oraz chemię budowlaną, a także kontaktowali się i korzystali z oferowanego przez nich doradztwa technicznego. Dlatego, jeśli jesteście na etapie budowania domu, to naprawdę korzystajcie z usług takich firm, bo dzięki temu w znaczący sposób przyspieszycie budowę, a także uniknięcie niepotrzebnych komplikacji z nią związanych.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Wrz 18, 2019 11:16    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strona 10 z 10
Skocz do: