Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

pyszne domowe cappucino

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Muminkowa

PostWysłany: Nie Lis 25, 2018 12:41    Temat postu: pyszne domowe cappucino Odpowiedz z cytatem

Mimo swojego wieku zacnego do tej pory bylam przekonana ze cappucino to gotowy proszek do kupienia, zalania wodą i wymieszania. Nie zaglebialam sie w temat powstawania bo wydawalo mi sie to logiczne. Jednak kolezanka ktora robila kurs baristy uswiadomila mnie ze cappucino to calkiem inny rodzaj kawy a te kupne to jakas zalosna imitacja. Chcialabym nauczyc sie zrobic sama w domu takie prawdziwe cappucino ale nie chce inwestowac w specjalny sprzet. Czy to wogole mozliwe?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Lis 25, 2018 12:41    Temat postu:

Powrót do góry
melodyjka

PostWysłany: Pon Lis 26, 2018 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli chcesz przygotowac prawdziwe i pyszne cappuccino to jednak przydalby sie dobrej jakosci ekspres Wink mozesz sobie poczytac tutaj na stronie, ja tez uwielbiam roznego rodzaju kawy i wlasnie zastanawiam sie nad kupnem ekspresu https://www.darnatury.pl/blog/article/cappuccino-jak-je-przyrzadzic
Powrót do góry
Konikowa

PostWysłany: Wto Lis 27, 2018 09:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nienawidzę cappuccino z paczki, takiego, jakie można kupić w sklepach w torebkach i saszetkach. Ale cappuccino z ekspresu to już zupełnie inna bajka Smile Dlatego też zainwestowałam w taki profesjonalny ekspres do kawy ze strony https://www.swiatekspresow.pl/ekspresy-do-kawy/ i teraz mogę sobie dogadzać pyszną kawką we własnym mieszkaniu, nie muszę już chodzić na cappuccino z pianką do kawiarni Smile
Powrót do góry
Giene48

PostWysłany: Wto Lis 27, 2018 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie przepadam za tym napojem.

__

poradnik budowlany
Powrót do góry
misiakowa

PostWysłany: Wto Lis 27, 2018 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja coraz poważniej zastanawiam się nad zakupem porządnego ekspresu do kawy. Polecacie może coś konkretnej firmy?
hejli94

PostWysłany: Wto Lis 27, 2018 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Capuccino to dość prosta kawa Very Happy Wystarczy spienić mleko, zrobić espresso i posybać czekoladą.
Daga014

PostWysłany: Czw Kwi 18, 2019 09:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cappuccino to doskonała kawa, pod warunkiem, że jest odpowiednio przygotowana. Podstawą jest dobre espresso, do którego dodajemy spienione mleko. Ja bardzo lubię również kawę latte, którą przygotowuje się w dość podobny sposób. Chętnie dodaję do niej dodatkowe sosy lub syropy, ma wtedy jeszcze ciekawszy smak. Smile
Powrót do góry
Paula883

PostWysłany: Pon Maj 27, 2019 08:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcecie zrobić pyszne domowe cappuccino to polecam zakupić sobie to tego spieniacze do mleka elektryczne , które idealnie się do tego przydadzą. Wtedy ta kawka będzie wyglądać jak z restauracji.
Powrót do góry
SebastianRo

PostWysłany: Sro Wrz 11, 2019 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepiej zakupić ekspres do kawy, w którym będziemy mieli możliwość zrobienia cappuccino. Ja zakupiłem taki ekspres https://lovecoffee.pl/ekspres-automatyczny/nivona-caferomatica-660 i jestem bardzo zadowolony z tego zakupu.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Wrz 11, 2019 11:21    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: